sr.kidsadvices.com
Посуда

Шоу програм, Позориште Екцелсиор, септембар 2015

Шоу програм, Позориште Екцелсиор, септембар 2015


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.


Шоу програм, Позориште Екцелсиор, септембар 2015

Недеља, 13. септембра, 11.00

Земља прича

перформанс Стелиан Милу

Са: Цосмина Доброта, Аннемари Зиеглер, Циприан Цојенел, Силвана Ионесцу, Иулиа Василесцу, Емилиан Марнеа, Јассмине Цристина Глодеану, Стелиан Милу, Мариан Радулесцу, Тудор Пирву

(3-12 година)

Петак, 18. септембра, 18х

Тхомас Савиер

драматизација након "Авантуре Томе Сојера" Марка Тваина; уметнички руководилац: Хориа Суру; сценографија: Цристина Милеа; оригинална музика: Петре Анцута; кореографија: Стефан Лупу

Са: Андреи Брадеан, Емилиан Марнеа, Луциан Ионесцу, Овидиу Усват, Алекандру Стефанесцу, Даниела Ионита-Марцу, Аида Авиеритеи, Алина Петрица, Иоана Репциуц, Андрееа Танасе, Роберт Радовенеану, Оливер Тодерита, Антонио Сатиру

(12-18 година)

Субота, 19. септембра, 11.00

Земља прича

перформанс Стелиан Милу

Са: Цосмина Доброта, Аннемари Зиеглер, Циприан Цојенел, Силвана Ионесцу, Иулиа Василесцу, Емилиан Марнеа, Јассмине Цристина Глодеану, Стелиан Милу, Мариан Радулесцу, Тудор Пирву

(3-12 година)

Субота, 19. септембра, 18х

Тхомас Савиер

драматизација након "Авантуре Томе Сојера" Марка Тваина; уметнички руководилац: Хориа Суру; сценографија: Цристина Милеа; оригинална музика: Петре Анцута; кореографија: Стефан Лупу

Са: Андреи Брадеан, Емилиан Марнеа, Луциан Ионесцу, Овидиу Усват, Алекандру Стефанесцу, Даниела Ионита-Марцу, Аида Авиеритеи, Алина Петрица, Иоана Репциуц, Андрееа Танасе, Роберт Радовенеану, Оливер Тодерита, Антонио Сатиру

(12-18 година)

Екцелсиор Теен-Фест - издање И

Петак, 25. септембра

11.00 - 13.00, Културно удружење Контрола Н

Кореографска радионица

Град у покрету

Петак, 25. септембра

15:00 - 17:00, Екцелсиор Тхеатре, Студио соба

Радионица драмског писања

Град у покрету

Петак, 25. септембра

18х, Позориште Екцелсиор, Велика сала

Отворени ТЕЕН-ФЕСТ

18:30, Позориште Екцелсиор, Велика сала

Тхе Хистори Боис. Приче са парфемом из средње школе

аутор: Алан Беннетт; превод, режија и сценографија: Влад Цристацхе;

Са: Михаи Динвале, Раду Иацобан, Даниела Ионита-Марцу, Цристиан Ницолаие, Георге Алберт Цостеа, Алекандру Ион, Цезар Грумазесцу, Габриел Цостин, Цонрад Мерицоффер, Дан Цлуцинсцхи, Алекандру Воицу, Раду Матеуца

Продукција Позоришта Екцелсиор Букурешт.

Трајање: 2 х 40 минута (са паузом)

(Преко 16 година)

Субота, 26. септембра

10.00 - 12.00 и 12.30 - 14.30, Позориште Екцелсиор, Студио соба

Фото радионица

Град у покрету

11.00 - 13.00, Културно удружење Контрола Н

Кореографска радионица

Град у покрету

15:00 - 17:00, Екцелсиор Тхеатре, Студио соба

Радионица драмског писања

Град у покрету

18:00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

ФИРЕ ЦХИП

Мариус вон Маиенбург; Режија: Влад Цристацхе; превод: Вицтор Сцорадет;

ношња и ношња: Владимир Туртурица; оригинална музика: Луциан Маким;

видео дизајн: Цорина Ставила, Михаи Богос. Продукција Позориште "Плоиести" Тома Царагиу.

Са: Ионут Висан, Флорентина Настасе, Делиа Нарте, Иоан ЦОМАН, Цристиан ПОПА

Продукција Позориште "Плоиести" Тома Царагиу.

Трајање: 2 х

(Преко 14 година.)

Недеља, 27. септембра

10.00 - 12.00 и 12.30 - 14.30, Позориште Екцелсиор, Студио соба

Фото радионица

Град у покрету

11.00 - 13.00, Културно удружење Контрола Н

Кореографска радионица

Град у покрету

15:00 - 17:00, Екцелсиор Тхеатре, Студио соба

Радионица драмског писања

Град у покрету

18:00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Успомене из школског доба

Аутор: Михаела Михаилов; редитељ: Раду Апостол; сценографија: Мариа Мандеа; кореографија: Паул Дунца; музика: Јак Неуманн

Са: Катиа Пасцариу, Алекандру Потоцеан

Продукција Удружења АДО - Уметност за људска права у Букурешту.

Трајање: 1 сат и 5 минута

(Преко 12 година)

20.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Пројекција филмова за тинејџере

благо

2015, Румунија / Француска, 1 х 29 мин

режија Цорнелиу Порумбоиу, продукција филма 42 Км

К & А

Понедељак, 28. септембра

10.00 - 12.00 и 12.30 - 14.30, Позориште Екцелсиор, Студио соба

Фото радионица

Град у покрету

11.00 - 13.00, Културно удружење Контрола Н

Кореографска радионица

Град у покрету

15:00 - 17:00, Екцелсиор Тхеатре, Студио соба

Радионица драмског писања

Град у покрету

17.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Његов Сцапино викинг

оф Молиере; режија: Александру Мазгареану; сценографија: Ромулус Боицу; музика: Алекандру Суциу. Продукција Театра за младе Пиатра-Неамт.

Са: Дан Григорас, Даниел Беслеага, Флорин Хритцу, Драгос Ионесцу, Нора Цовали / Цорина Григорас, Алекандра Суциу, Цезар Антал, Рарес Пирлог, Нора Цовали / Цорина Григорас, Ингрид Робу.

Продукција Театра за младе Пиатра-Неамт.

Трајање: 1х 20 минута

(Преко 12 година)

19х - Позориште Буландра, сала „Тома Царагиу“

Чудна прича с псом у поноћ

Симон Степхенс по роману Марка Хаддона, превод Влада Массација; Режија: Влад Массаци; сценографија: Ирина Цхирила; видео / свјетло / звук: Анду Думитресцу; кореографија: Цаталина Губандру. Продукција Позоришта "Антон Панн" Рамницу Валцеа.

Са: Влад Бирзану, Амалија Хутан, Мадалина Циотеа, Флорин Цалбајос, Сзасз Река, Андреи Брадеан, Емилиан Марнеа, Иоана Предесцу, Ана Сусца

Продукција Позоришта "Антон Панн" Рамницу Валцеа.

Трајање: 2 сата и 20 минута паузе од 15 минута

(Преко 12 година)

20.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Пројекција филмова за тинејџере

Тото и његове сестре

2014, Румунија, 1 х 33 мин

режија Александар Нанау, продуцент ХБО Еуропе, Филм Стреет

К & А

Уторак, 29. септембра

10.00 - 12.00 и 12.30 - 14.30, Позориште Екцелсиор, Студио соба

Фото радионица

Град у покрету

11.00 - 13.00, Културно удружење Контрола Н

Кореографска радионица

Град у покрету

15:00 - 17:00, Екцелсиор Тхеатре, Студио соба

Радионица драмског писања

Град у покрету

16.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Црни хор

Аутор: Станислас Цоттон; Режија: Вероница и Цаталин Фоур. Продукција Универзитета "Луциан Блага" (Сибиу), у партнерству са Народним позориштем "Раду Станца" Сибиу.

Са: Андра Цхелцеа, Рада Цонстантинов, Иоана Цосма, Валериу Иарца, Оана Марин, Габриела Парлитеану, Владимир Петре, Фабиола Петри, Тудор Раилеану, Стефан Тунсоиу, Иустиниан Турцу, Цлаудиу Урсе и дијете Владимир Нецхит.

Продукција Универзитета "Луциан Блага" (Сибиу), у партнерству са Народним позориштем "Раду Станца" Сибиу.

Трајање: 60 минута

(Преко 14 година)

18:00 - Једно позориште

Тхе Тиганци

након Мирцее Елиаде, режија Андреи и Андрееа Гросу; сценографија: Владимир Туртурица.

У представи: Рицхард Бовноцзки, Ливиу Пинтилеаса, Михаела Трофимов, Цорина Моисе

Флорина Глезнеа, Цристина Касијан, Богдан Цотлет

Продукција КАЗАЛИШТЕ.

Трајање: 1х 20 минута

(Преко 12 година)

20:00 - Позориште Одеон

Типографска капитализација

емисија Геанине Царбунариу; сценографија: Андреи Дину; кореографија: Флорин Фиероиу; музика: Бобо Бурлациану; дизајн светла: Анду Думитресцу.

Са: Цаталина Мустата, Алекандру Потоцеан, Габриел Раута, Михаи Смарандацхе, Силвиан Валцу

Продукција позоришта Одеон.

Трајање: 1х 30 минута

(Преко 14 година)

20.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Пројекција филмова за тинејџере

Сећања на златно доба

2009, Румунија, 75 мин

режија Константин Попесцу Јр., Разван Марцулесцу, Иоана Урицару, Ханно Хофер, Цристиан Мунгиу; продуценти Цристиан Мунгиу и Олег Муту

К & А

Среда, 30. септембра

10.00 - 12.00 и 12.30 - 14.30, Позориште Екцелсиор, Студио соба

Фото радионица

Град у покрету

11.00 - 13.00, контролно удружење Н

Кореографска радионица

Град у покрету

15:00 - 17:00, Екцелсиор Тхеатре, Студио соба

Радионица драмског писања

Град у покрету

18:00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Цвеце за Алгернон

Даниел Кеиес; Режија: Иулиа Цолан

Са: Иулиа Цолан

Продукција Позоришта глумаца.

Трајање: 55 минута

(Преко 12 година)

20.00 - Народно позориште у Букурешту, Сала Мића

Глумац, колективна креација

режија: Иеллов Суру; костим: Алина Хересцу

Са: Петре Анцута, Флорин Цалбајос, Емилиан Марнеа

Продукција Националног позоришта Букурешт.

Трајање: 1 х

(Преко 12 година)

20.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Пројекција филмова за тинејџере

Сећања на златно доба ИИ

2009, Румунија, 70 мин

режија Константин Попесцу Јр., Разван Марцулесцу, Иоана Урицару, Ханно Хофер, Цристиан Мунгиу; продуценти Цристиан Мунгиу и Олег Муту

К & А

Четвртак, 1. октобра

11.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Град у пресељењу - Радионица са перформансом уживо

Представа позоришта. Сјене - студија Георгијана Барчана, режија Хориа Суру

18:00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Професија религије

Аутор: Михаела Михаилов; сценографија: Боби Прицоп; музика: Боби Прицоп; сценска верзија: Боби Прицоп; технички правац: Георге Дуламеа.

Са: Мариан Политиц, Романита Ионесцу, Ралуца ​​Паун, Цаталин Виеру, Драгос

Мацесану

Продукција Позоришта "Марин Соресцу", Цраиова.

Трајање: 75 минута

(Преко 12 година)

20.00 - Врло мало позориште

име

Јон Фоссе; Режија: Влад Цристацхе; сценографија: Влад Цристацхе; помоћник режисера и сценографије: Силвиа Роман.

Са: Гхеоргхе Вису, Ана Ционтеа, Ана Бианца Попесцу, Цезар Грумазесцу, Аида Авиеритеи, Богдан Нецхифор

Мала продукција позоришта у Букурешту.

Трајање: 1х 30 минута

(Преко 14 година)

20.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Пројекција филмова за тинејџере

Свет види Ион Б.

2009, Румунија, 61 мин

режија Александар Нанау, продуцент ХБО Румунија, Алекандер Нанау Продуцтионс / К&А

Петак, 2. октобар

16.00 - Позориште Екцелсиор, Студио соба

Мала кап ХАМЛЕТ-а

после Вилијама Шекспира; адаптација Илинца Анамариа Присацариу; Режија: Ленус Теодора Морару

Са: Флорин Аиоане, Емма Матециуц, Алекандру Афлоареи, Алекандра Мариниту, Ралуца ​​Висит, Габриел Тизу, Разван Волф, Андрееа Лупу, Лорин Бузила, Аида Боца и Бианца Ионесцу, Царина Цозминсцхи, Цезара Флоресцу, Иулиа Испас, Ана Русу, Алекандру Андриан, Диана Балауца, Цристиана Бобоц, Анамариа Цодита, Вицтор Драгхици, Алекандру Горгхе, Флорин Иванцов, Мара Нистор, Роберт Онофреи

Продукција Позоришна радионица Националног колеџа "Михаи Еминесцу" Ботосани.

Трајање: 1 х

(Преко 12 година)

17.00 - Позориште Екцелсиор, Велика сала

Тхомас Савиер

драматизација након "Авантуре Томе Сојера" Марка Тваина; уметнички руководилац: Хориа Суру; сценографија: Цристина Милеа; оригинална музика: Петре Анцута; кореографија: Стефан Лупу

Са: Андреи Брадеан, Емилиан Марнеа, Луциан Ионесцу, Овидиу Усват, Алекандру Стефанесцу, Даниела Ионита-Марцу, Аида Авиеритеи, Алина Петрица, Иоана Репциуц, Андрееа Танасе, Роберт Радовенеану, Оливер Тодерита, Антонио Сатиру.

Продукција Позоришта Екцелсиор Букурешт.

Трајање: 2 сата без паузе

(преко 12 година)

Затворите Теен-Фест

Ознаке Тхеатре цхилдрен



Коментари:

  1. Marlon

    Питање је занимљиво, и ја ћу учествовати у дискусији. I know, that together we can come to a right answer.

  2. Cinnard

    ово сте дефинитивно приметили

  3. Yakout

    Нисте у праву. уверен сам. Могу то доказати.

  4. Gashakar

    Тишина је започела :)



Напиши поруку